ברוכות הבאות, הרחקתן לכת, הגעתן למחוזות הנומרולוגיה. הגיע הזמן לקחת דף ועט ולראות איך אפשר לבנות את השם המושלם לתינוקך. אנו יודעים כי לכל ספרה יש את המשמעות שלה והיא מושכת סוג מסוים של אנרגיה. את מוכנה לטבול בעולם הקסום הזה ולראות לאיזו תוצאה תגיעי? מצב זה יכול להתקבל רק לאחר לידת התינוק, כאשר יש לנו כבר את תאריך הלידה. בואי נצא לדרך!

נומרולוגיה נחשבת לשיטה מסטית שבה מייחסים חשיבות גדולה למספרים. המטרה היא לחבר מספרים גדולים ולסכום אותם למספר של בין 1 ל - 9. לכל מספר על ציר הספרתי הזה, משמעות אחרת. לכן בכדי לסכום זאת צריך לדעת מה תאריך הלידה של התינוק.

כאשר אנו נותנים שם לילד, אנו בעצם קובעים את גורל התינוק, מה הייעוד שלו, תכונות אופי, טיב הקשר ובני בנות הזוג, במה יבחר לעבוד שיהיה גדול ואפילו כמה כסף יהיה לו שיגדל. נכון זה מרתק?

אנשי הרוח הגדולים אומרים כי השילוב בין תאריך הלידה לשם האדם, יסלול ויקבע את ייעודו בחיים. אין טעם לבחור שמות לבנים או לבנות לפני הלידה מכיוון שאין אנו יודעים לייעד את השם הנכון. אל תבנו על התאריך המשוער שהרופא נותן לכן, חכו רק לאחר הלידה לתאריך המדויק. אם עדיין לא ילדת, את יכולה להסתכל על המדריך הזה כדי להבין מה כל מספר אומר.

susan-holt-simpson-GQ327RPuxhI-unsplash.jpg Photo by Susan Holt Simpson on Unsplash


לפני שנצלול למספרים ישנם מספר כללים ברורים שצריכים לקחת בחשבון

  • השם צריך להיות חיובי
  • שיכול אותיות א-ה-ו-י
  • רצוי שיכיל מעל 3 אותיות
  • הכי חשוב שתהיו מחוברים לשם ותבחרו אותו מאהבה לולד

כיצד ניתן לחשב את תאריך הלידה לפי השם? בואו ניתן דוגמא. ילדה שתיוולד בתאריך 24.6.2022 - יתחבר כ - 6+6+2+4 (0 לא נתפס כמספר). סכום כל המספר הינו 8+1, כלומר הספרה היא 9. יש לבחור לה שם שיסכום את הספרה הזו כדי להתאים אותה. 28.5.2018

מספר 1

ראשוני, פעלתן, שולט, חסר פחד, בעל יכולת מנהיגות, אסטרטגיה וארגון, חובב מסגרות כגון משפחתיות ורציונל.

מספר 2

פסיבי, נשי, שותף למסע, נתפס כתלותי, בעל יכולות מניפולציה, ורגיש.

מספר 3

בעל יכולת יצירתיות, יכולת וורבלית גבוהה, דמיון, התלהבות, חובב הרפתקאות, אוהב להיות איש שיח, בעל תזזיתיות גבוהה, דהינו חסר סבלנות.

מספר 4

מרובע המסמל חומר מוצק וקשיח, בעל 4 פינות הגיון, בעל בינה ואוהב סדר (לכן הוא מרובע), חובב שגרה, בנאלי, בעל כח רצון ונחישות, מצב שמשאיר אותו במסגרת המרובעת שלו.

מספר 5

אחוז תזזית, לא מוכן לנוח, חובב שינויים ולא מוכן להישאר במקום, בעל תפיסה מהירה, חריף, פעלתן, תזזיתי, חובב שינויים, אינטיליגנציה מעל הממוצע - נתפס כבעל עמדה דומיננטית.

מספר 6

נמשך ליופי, אוהב יופי שלו ושל אחרים, שומר על סדר, נקיון ואסטטיקה. בעקבות הסדר והנקיון - חובב מוזיקה כחלק ממבנה האישיות שלו, שואף לאצילות ויוקרה, רודף צדק וחמלה.

מספר 7

יוצא מתחומי הסיעוד והתמיכה, חובב רוגע ושלווה, שואף לטפל בתשושי הנפש ובכלל בטיפול בבני האדם.

מספר 8

עיסוק בתחום החוק, שמירה על הסדר, צבא, משטרה ומשפט. אנרגטיות וחוזק נפשי גבוה. טיפוס מאוזן ומדויק בעל משמעת עצמית חומרנות ומשפיע על סובביו ועושה רושם חיובי.

מספר 9

אנשי העולם הגדול, חובקי עולם, בעלי דמיון מפותח, חשיבה מרחבית, רצון לטפל באחר, אקטיבי ומעשי, כלומר פרקטיקה מקדימה את המחשבה.

מספר 10 לא נחשב, חיבור של 1+0 יוביל לספרה 1.

pay-1036469_640.jpg Image by Gerd Altmann from Pixabay

לאחר שבחרתם מספר שמות, מגיעים איתם לפירוק והרכבה מחדש וכך בודקים מבין מכלול השמות מה השם המתאים ביותר. אין לשכוח כי הכלי הכי חשוב הוא האינטואיציה של ההורים שמלווים את התהליך ויש לתת לו חשיבות גדולה בבחירת השם לתינוק.לאחר שבחרתם מספר שמות, מגיעים איתם לפירוק והרכבה מחדש וכך בודקים מבין מכלול השמות מה השם המתאים ביותר. אין לשכוח כי הכלי הכי חשוב הוא האינטואיציה של ההורים שמלווים את התהליך ויש לתת לו חשיבות גדולה בבחירת השם לתינוק.