בחרי שם לתינוק - סדרת כתבות - חלק 1

מזל טוב! את בהריון, את מרגישה שיש לך מלא סידורים על הראש, קראת לא מעט מדריכים ואת כבר שעות חורשת על הפייסבוק. נכנסת לקבוצות, חושבת איך לנסח פוסט ואת ממש מתרגשת לקראת הלידה הקרבה ובאה. אבל, דבר אחד עוד לא החלטת. איזה שם לתת לילד או לילדה!

איך הוא יראה? איזה אופי יהיה לה? הוא יהיה דומה לאבא או בכלל לאמא? התהליך מרגיש נורא מסובך, אבל הוא בעצם דיי פשוט. ההתייעצות עם המשפחה והחברה וכמובן בן או בת הזוג, מסייעים בתהליך ומקדמים אתכן למטרה המיועדת.

למה ללכת ולקרוא ספרים או להתייעץ אם יש לכן בפורטל הזה את כל האופציות מחולקות לפי קטגוריה. אז אחרי קריאת המאמר, אתן מוזמנות לחזור לעמוד הראשי ולגלול בין מאות האופציות הנמצאות כאן.

אנחנו רוצים לציין בסדרת כתבות מרתקת 3 אופציות מקסימות לשם המיועד. אנחנו נסקור את כל האופציות, נשים את כולן על השולחן ונראה מה מתאים ביותר לשם שאת הולכת להשתמש בו שוב ושוב כל החיים.

זהירות! לפני שמתחילים לקרוא תזכרו, אנחנו לא סטנדרטיים ולא בנאליים. תכנסו לסדרת הכתבות עם ראש פתוח. מוכנות? בואו נתחיל.

בן משפחה אהוב

אמ;לק: למה כן - אוי ואבוי, תקראי לה כבר יוכבד וזהו. למה לא - משב רוח מרענן לשם נוסטלגי

ישנה אופציה לקחת דמות דומיננטית בחיי בן\בת הזוג ולהעניק אותו לילוד הקרב ובא. זוהי הזדמנות טובה להעניק משהו טוב חזרה לילד ולתת לקוות שקצת מהאופי הטוב של בן המשפחה יכנס לילד דרך השם שתעניקו לו. זוהי מתנה מקסימה, אולם היא לא תמיד מתיישרת עם השמות העכשוויים. יתכן והשם הוא ארכאי ותצטרכו לבצע התאמות, שינויים או לקחת מספר אותיות מן השם ולשחק איתן קצת.

דמות מתוך תוכנית אהובה

אמ;לק: למה כן - אתן מרגישות את הוויב האמריקאי? למה לא - כי רוס או גריי נשמע פחות מגניב

תנסו להיזכר בתוכנית שאהבתן בתיכון, תוכנית שרצה לפני מספר שנים. תראו אילו דמויות היו שם ואיזו אינטראקציה הייתה להן. כמו איזה דמות הייתן רוצות שהוא או היא יהיו דומות? בצורה הזו תוכלו להנות מכל העולמות. גם יהיה לילד שם מעניין, גם סיפור נחמד וגם סדרה שתלווה את בני הבית. יש אופציה גם להנות גם להשתמש בשיטה הזו ולקחת שם מספר מעניין או דמות מסרט אהוב שנחקק בזכרונכן. ואתן יודעות כמה אנחנו אוהבים להיות נוסטלגיים ורגשניים.

מדיטציה ודמיון מודרך - דמיינו איך יהיה התינוק

אמ;לק: למה כן - מרגש לדמיין איך יראה העתיד למה לא - OVER מחשבות יכול להתיש כל אחד

תעצמי עיניים, שבי על מזרן ברצפה בישיבה מזרחית, ידיים לצידי הגוף ותתחילי לנשום עמוק. עכשיו אנחנו רוצים שתדמייני את עצמך 20 שנה קדימה, תספרי לעצמך מה את צופה בסוף התקופה הזו, איך יראה הילד שלך, כיצד יתנהג, אילו ערכים את רוצה להעניק לו ואפילו איזו מגמה הוא יבחר בתיכון ואיפה היית רוצה שישרת בצבא. כעת תזקקי את זה, אילו שמות עולים לך בראש באותו רגע, שמות חזקים, שמות מובילים, שמות אולי מבריקים וחצופים? תנסי לעשות את הפעולה הזו לפחות פעם בשבוע כדי להגיע גם למסקנות נוספות בחיים שלך ובכל מקרה, הערת המערכת, לא יזיק לאף אחד מאיתנו לקחת כמה דקות כל יום ולנשום קצת.

אז פה נגמר החלק הראשון של המגזין שלנו, מקווים שנהנת והצלחת למצוא את השם המועדף עליך, אם לא, המתיני לחלק הבא ותמשיכי איתנו בתהליך. אל תשכחי לעדכן אותנו איך הולך בתהליך ההתפתחות שלך, מה בחרת ואל תשכחי לשתף את הכתבה הזו לחברות!

שיתוף