הגיע הזמן לבחור שם לתינוק - חלק 2

מה הולך? נו, הצלחת כבר לחשוב על שם מאז שסיימת לקרוא את המאמר הקודם? אנחנו בטוחים שיש לך כמה רעיונות אופציונליים בראש. אבל, במידה ואין לך עדיין רעיון טוב, או שבא לך לשמוע על עוד כמה הצעות, החלטנו לתת לך עוד כמה כיוונים מעניינים.

תקופת ההריון היא תקופה מקסימה ומיוחדת, תקופה שבה את קצת חוששת אולי, אבל בעיקר מתרגשת ושמחה לנוכח העובדה שהמשפחה הולכת לעבור שינוי. לא משנה אם זה הילד הראשון או השלישי, חווית התינוק החדש בתוך המשפחה מעניקה חום ואהבה ומכניסה את כל הבית לסחרור חיובי.

יתכן וכעת גילית שאת בהריון, אין צורך להיות לחוצה וישר להכנס למשטר קפדני עם הנחיות מדוייקות. קבלי את השינוי הזה, תעכלי אותו, תמשיכי כרגיל ולאט לאט תכנסי לסדר יום חדש ובריא יותר לך ולתינוק. אפילו בהמשך תזכי להאט קצת את הקצב ולהעניק יותר בשבילך ולקבל קצת תשומת לב מעבר לרגיל.

baby-7846081920-1.jpg

אז בזמן שאת נחה לך על הספה עם הסלולרי או סתם על המחשב, הנה עוד כמה רעיונות לשמות לעולל המתוק:

איך את מרגישה?

אמ;לק למה כן? כי תחושת בטן אף פעם לא טועה למה לא? כי דחף לא תמיד הסמן הטוב ביותר יש בדיחה (לא מצחיקה) כזו שמתחילה ככה: איך סיני בוחר שם לילד שלו? הוא זורק אותו על ברזל ובודק איזה קול הוא משמיע. כמובן שאנחנו נגד אלימות וזה רק לשם ההלצה. עכשיו נחזור לנושא שלנו. את יודעת הכי טוב איך התינוק מתנהג בזמן ההריון ואולי השם פשוט "ינחת" עליך בצורה הזו. אם הוא שקט בזמן ההריון אפשר לקרוא לו "שלו", אם היא קופצנית ושמחה אפשר לקרוא לה "גל".

על פי מאורעות התקופה

אמ;לק למה כן? כי ציון תקופה לפי שם התינוק מציין חתיכת היסטוריה למה לא? כי פרופסור לס זה לא השם האידיאלי לתינוק ישנם כל מיני ארועים המתרחשים בתקופת הלידה כמו בחירות, מלחמות, מגפות, תחרויות וכו'. זה מעלה את ההתרגשות ואת רף החיבור לתקופת החיים הזו. המון זוגות רוצים לציין את התקופה הזו דרך השם שהם יעניקו לתינוק. אם יש שחקן כדורגל במהלך המונדיאל או זוכת מדליה אולימפית עם שם מיוחד כמו לינוי, כדאי להעניק את השם הזה שיעשה רק טוב לילד. רק אל תשכחו שצריך להעניק לילד מעטפת שלמה של תמיכה כדי לסייע לו בעתיד החיובי ומעניין שאתם מכוונים אותו אליו.

לפתוח ספר\תנ"ך\נומרולוגיה

אמ;לק למה כן? כי אלוהים מסתתר בפרטים הקטנים למה לא? לא כל אחת חייבת להאמין בזה יש זוגות שמאמינים בצרופי מילים ומספרים אשר יכולים להעניק לילד את הביטחון והשמירה העליונה. זה בסדר גמור, זה מקובל וזה נפוץ בחברה שלנו. אתם מוזמנים להתייעץ עם רב או עם מסטיקנים ואפילו להגיע עם בנק של מספר שמות כדי שהם יעשו לכם קצת סדר וישתפו אתכם בדעתם. אולי דווקא מתוך הכוכבים או הספרים הקדושים תגיע הישועה. דווקא להעניק את ההחלטה בידי שמיים, יכולה להיות מרגיעה יותר, כאילו מישהו הוביל אתכם לתשובה הנכספת.

אז זה היה החלק השני של בחירת השם לתינוקך. איזה שם הכי מצא חן בעינך? לאיזה חלק את הכי מתחברת? בואי שתפי אותנו בחוויות שלך ושתפי את חברות שלך במאמר הזה, גם דרך הצינור הזה תוכלי לקבל מספר רעיונות.

אנחנו כאן כדי ללוות אותך לאורך כל הדרך עם חיבוק ענק.

שיתוף