איזה שם ניתן לתינוק - סדרת מאמרים - חלק 3

את עדיין מתלבטת, נכון? אנחנו מרגישים את זה. יש לך כל כל הרבה אופציות, ואם חשבת שזה הספיק, אז אנחנו הולכים להפתיע אותך ולתת לך אופציות נוספות שיכוונו אותך לשם המיוחד לתינוק או התינוקת המיוחדים שלך. עברנו כבר את הסדרות, בני משפחה, חברים קרובים ומספר נוסף של טיפים שנתנו לך כיוונים חיוביים להמון שמות. בשורה התחתונה יש עוד מספר אופציות שמהן תוכלי לספוג השראה לשם המיועד.

המקום המועדף עליך

אמ;לק למה כן? כי ים, ים, זה פשוט שם מושלם למה לא? כי לוקסמבורג זה לא שם פופולרי לבנים תעצמי שוב עיניים, אנחנו יודעים שכבר ביקשנו את זה ממך, אנחנו פשוט מאמינים שדמיון מודרך אף פעם לא מזיק. כעת, שימי את עצמך במקום המושלם מבחינתך בעולם. מה את מרגישה? מה המקום עם הריח הכי טוב או הזיכרון הכי טוב. ישנם המון מפורסמים שקראו לילדים שלהם על שם מדינות או ערים מפורסמות בעולם. אפשר גם לתת לילד שמות ממקומות פיזיים כלליים, כמו ים, שמש, סול, לבנה, כוכבה, להבה.

תהיו יצירתיים ותחשבו איזה שם מרגש הייתם שמחים להעניק לילד שלכם.

שמות של בעלי חיים, עצים ופרחים

אם את יותר בתחום הרוחני, את יכולה לקרוא לילדה בשם של אחד מהמינים והסוגים השונים של בעלי החיים והפרחים שסובבים אותנו. אריה, דוב, אלון, אלונה, ארז, פרח, ורד, שושנה. אלה שמות שמביאים לבלוב ופריחה הביתה ובעתיד יביאו לכם נחת בכל פעם שהם יכנסו לחדר.

תתייעצו עם עוברי אורח ובהפתעה

תתייעצו עם חברים מהעבודה, עם בן אדם שיושב לידכם באוטובוס ואפילו על ספסל חדר הלידה כמה שעות לפני הלידה. כל דבר שיכול להיות מיוחד ומפתיע יכול להצליח. כן כן, השם יכול להגיע מכל מקום ומכל כיוון. תהי עם ראש פתוח ועם המון מחשבה חיובית. פתאום יגיע שם שלא חשבת עליו בכלל. מתרגשת?

שימו לב לכינוי

ישנם הורים עם מבטא או סבא וסבתא שיהיה להם קשה לבטא את השם של הילד, אל תתסכלו אותם ותקראו לילד בשם שיסבך אותם או שיגרום לילד לחוסר הבנה. תמצאו שם שמתגלגל טוב על הלשון לכולם. הוא יכול להיות ארוך כי אנו מכירים הורים שרוצים לתת שמות עם הרבה ערך, רק תדאגו שצורת ההגייה שלו תהיה קלילה.

השם שתבחרו יכול לחפוף עם ילד אחר במשפחה ולהיות מן נושא כזה כללי שמחבר את המשפחה, אנו גם לא ממליצים לקרוא על שם אדם שנפטר, זאת יכולה להיות קארמה רעה, אבל אנו לא שופטים וכמובן שזו גם אופציה לגיטימית. אם האדם נפטר מסיבות טבעיות זה הגיוני, אם זה חלק מטראומה, אולי היינו שוקלים לוותר על השם הזה.

בקבלה למשל, רצוי להכניס את אחת מאותיות א\ה\ו\י כדי להניע עוצמה רוחנית לתינוק. זה נותן לכם גמישות והוספה או הורדה של אופציות.

המלצה נוספת היא שם מ - 3 אותיות ומעלה, יתכן וזה יכול להוות כלי מצוין לשם יותר עמוק של הילד, עצם הוספת 2 צלילים של פתיח וסגיר לשם שמורכב מ - 2 הברות, יכול להיות מאוד עוצמתי לילד, למרות שגם השמות גל, ים, בר, טל, הם מיוחדים ויש להן את החן שלהן. השם הוא לא הדבר הכי קריטי במהלך הלידה. אלא הבריאות שלך ושל התינוק שמגיח לעולם. שם תוכלו לתת עד הרגע האחרון וזה מסע מיוחד שמגיע לתינוק בפני עצמו וגם לך. בסוף השם תמיד מגיע והוא מביא איתו הרבה שמחה והסכמה.

שיתוף