מאמרים לתינוק

איך לבחור שם לתינוק לפי הנומרולוגיה

ברוכות הבאות, הרחקתן לכת, הגעתן למחוזות הנומרולוגיה. הגיע הזמן לקחת דף ועט ולראות איך אפשר לבנות את השם המושלם לתינוקך. אנו יודעים כי לכל ספרה יש את המשמעות שלה והיא מושכת סוג מסוים של אנרגיה. את מוכנה לטבול בעולם הקסום הזה ולראות לאיזו תוצאה תגיעי? מצב זה יכול להתקבל רק לאחר לידת...


פורסם ב- 09/09/2021 קטגוריה: בחירת שם לפי תחום

השבוע הראשון לאחר הלידה

אהלן חברה, אתם כנראה בהריון ומצפים ללדת בחודשים או השבועות הקרובות. ההתרגשות בשיאה וכבר קניתם את כל חבילות הלידה. את בטח משתוקקת לדעת (או להיזכר שוב) איך נראה השבוע הראשון לאחר הלידה. חסכנו לך את החיפושים והנכנו את התשובות כאן לפניך.


פורסם ב- 25/08/2021

איזה שם ניתן לתינוק - סדרת מאמרים - חלק 3

את עדיין מתלבטת, נכון? אנחנו מרגישים את זה. יש לך כל כל הרבה אופציות, ואם חשבת שזה הספיק, אז אנחנו הולכים להפתיע אותך ולתת לך אופציות נוספות שיכוונו אותך לשם המיוחד לתינוק או התינוקת המיוחדים שלך. עברנו כבר את הסדרות, בני משפחה, חברים קרובים ומספר נוסף של טיפים שנתנו לך כיוונים חיוביים...


פורסם ב- 17/08/2021

הגיע הזמן לבחור שם לתינוק - חלק 2

מה הולך? נו, הצלחת כבר לחשוב על שם מאז שסיימת לקרוא את המאמר הקודם? אנחנו בטוחים שיש לך כמה רעיונות אופציונליים בראש. אבל, במידה ואין לך עדיין רעיון טוב, או שבא לך לשמוע על עוד כמה הצעות, החלטנו לתת לך עוד כמה כיוונים מעניינים.


פורסם ב- 11/08/2021

בחרי שם לתינוק - סדרת כתבות - חלק 1

מזל טוב! את בהריון, את מרגישה שיש לך מלא סידורים על הראש, קראת לא מעט מדריכים ואת כבר שעות חורשת על הפייסבוק. נכנסת לקבוצות, חושבת איך לנסח פוסט ואת ממש מתרגשת לקראת הלידה הקרבה ובאה. אבל, דבר אחד עוד לא החלטת. איזה שם לתת לילד או לילדה!


פורסם ב- 09/08/2021