מאמרים

השבוע הראשון לאחר הלידה

את כנראה בהריון ומצפה ללדת בחודשים או שבועות הקרובים. ההתרגשות בשיאה וכבר קנית את כל חבילות הלידה (אבל לא הכנסת הביתה כי זה מזל רע). את בטח משתוקקת לדעת (או להיזכר שוב) איך נראה השבוע הראשון לאחר הלידה. חסכנו לך את החיפושים והנכנו את התשובות כאן לפניך.


קטגוריה: 0

בחרי שם לתינוק - סדרת כתבות - חלק 1

מזל טוב! את בהריון, את מרגישה שיש לך מלא סידורים על הראש, קראת לא מעט מדריכים ואת כבר שעות חורשת על הפייסבוק. נכנסת לקבוצות, חושבת איך לנסח פוסט ואת ממש מתרגשת לקראת הלידה הקרבה ובאה. אבל, דבר אחד עוד לא החלטת. איזה שם לתת לילד או לילדה!


קטגוריה: 0

הגיע הזמן לבחור שם לתינוק - חלק 2

מה הולך? נו, הצלחת כבר לחשוב על שם מאז שסיימת לקרוא את המאמר הקודם? אנחנו בטוחים שיש לך כמה רעיונות אופציונליים בראש. אבל, במידה ואין לך עדיין רעיון טוב, או שבא לך לשמוע על עוד כמה הצעות, החלטנו לתת לך עוד כמה כיוונים מעניינים.


קטגוריה: 0

איזה שם ניתן לתינוק - סדרת מאמרים - חלק 3

את עדיין מתלבטת, נכון? אנחנו מרגישים את זה. יש לך כל כל הרבה אופציות, ואם חשבת שזה הספיק, אז אנחנו הולכים להפתיע אותך ולתת לך אופציות נוספות שיכוונו אותך לשם המיוחד לתינוק או התינוקת המיוחדים שלך. עברנו כבר את הסדרות, בני משפחה, חברים קרובים ומספר נוסף של טיפים שנתנו לך כיוונים חיוביים להמון שמות. בשורה התחתונה יש עוד מספר אופציות שמהן תוכלי לספוג השראה לשם המיועד


קטגוריה: 0
Loading ...